спор до последней капли крови

Объявление

Это бегущая строка =) Администрация поздравляет вас с ... Праздником=) Последние новости: забыли пароль, пришлите сообщение на мой ящик white_gothic@mail.by. Не забывайте, на форуме есть администратор и модераторы. Мат строго запрещен. Кто приведет пользователя получит бонус, сообщить L@ZYT4UKy или Phoenixy. Вы читаете это сообщение уже 49 секунд.... ЗЫ - P.S. (дословный перевод) ИМХО - имею своё мнение, хрен оспоришь! если вы это читаете, значит вам нефиг делать... Поле для вставки HTML под полем ответа. Оптимально под смайлики, скрипты для работы с текстом. Текст личного сообщения. Для работы, заголовок должен так же быть заполнен. Короче ты *зверь* если дочитал до конца. Объявляю тебя заслуженным пользователем *ШНОБЕЛЕМ*. Это бегущая строка =) Это бегущая строка =) Это бегущая строка =) а это *пасхальное яйцо* - посмотри конкурс *пасхальные яйца* поздравляю, вы его нашли!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » спор до последней капли крови » главный портал » Голодомор на Украине


Голодомор на Украине

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

В субботу на Украине торжественно отметили день памяти жертв Голодомора - преступления советской власти против украинского народа, унёсшего жизни 5 - 10 млн жителей Украины. Сложно сказать был ли Голодомор геноцидом украинского народа, ведь вместе с Украиной голодало и Поволжье, однако только на Украине в деревнях стояли вооружённые конные гарнизоны, уничтожающие невинных людей. Возможно это была месть украинцам за Петлюровщину. В любом случаи - это величайшая трагедия в истории всего человечества.

0

2

В ноябре 2006 года президент Украины Виктор Ющенко подписал принятый Верховной Радой закон "О голодоморе 1932‑1933 годов на Украине". Законом голодомор признается геноцидом украинского народа. Публичное отрицание голодомора, согласно закону, считается "надругательством над памятью миллионов жертв голодомора, унижением достоинства украинского народа и является противоправным".

Чи й справді був Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу, чи має йтися про тяжкий злочин більшовицької влади, але порівнюваний з її ж злочинами на території Російської Федерації, Казахстану, Білорусі чи деінде? Це сакраментальне питання вже кілька років перебуває у фокусі дискусій (а нерідко і гучних публічних розбірок) як по міждержавним лініям (Україна-Росія, Україна-Ізраїль, Україна-Німеччина тощо), так і між середовищами по-різному налаштованих інтелектуалів. Особливо загострюються ці дискусії щоосені – коли Україна намагається провести резолюцію із засудженням геноциду через чергову сесію Генеральної асамблеї ООН, а на заваді цьому незмінно стає Російська Федерація, в якій організатор Великого Голоду тов. Сталін наразі офіційно вважається "ефективним менеджером".

0

3

День памяти жертв Голодомора в Киеве

0

4

День памяти жертв Голодомора в Киеве

0

5

А в эти дни в Минске, в Красном Костёле, проходит фотовыставка, организованная посольством Украины в Минске, посвящённая памяти жертв Голодомора.

Отредактировано Alex Hrodziecki (2008-11-28 14:23:56)

0

6

адо будет сходить....

0

7

Выставка довольно интересная, я уже ходил, но ещё раз собираюсь, уже с тетрадью и авторучкой.

0

8

Когда идешь? Может с тобой схожу..

0

9

ну я пока не решил, можем договориться. В субботу сможешь?

0

10

Нет, только на следующей неделе смогу.

0

11

когда

0

12

в среду до 17_40

0

13

ладно

0

14

В разгар Голодомора на Украине от голода в минуту погибало по 25 человек.....

0

15

"Доки Україна зберігає свою національну єдність, доки її народ продовжує думати про себе як про українців і домагається незалежності, доти вона становить серйозну загрозу для самого серця радянізму. Нічого дивного, що комуністичні вожді надавали якнайбільшого значення русифікації цього самостійно мислячого члена їхнього "Союзу Республік" і вирішили переробити його і пристосувати до свого зразка єдиної російської нації. Бо українець не є і ніколи не був росіянином. Його культура, його темперамент, його мова, його релігія – все є інакше. При бічних дверях Москви, він відмовлявся від колективізації, приймаючи радше депортацію і навіть смерть. Тому було особливо важливо пристосувати українця до прокрустового зразка ідеальної радянської людини". Такiм чином Голодомор 1932-33 років  був лiшэ частиною геноциду українського народу:
1. нищення української інтелігенції – мозку чи розуму нації;

2. ліквідація Української Православної Автокефальної Церкви – душі України;

3. Голодомор українського селянства – зберігача української культури, мови, традиції тощо;

4. заселення України іноетнічними елементами для радикальної зміни складу населення.

0

16

Итак, отрицание факта Голодомора на Украине является проявлением неуважения к украинскому народу и истории.

0

17

Голодомор был!И все это знают.А отрицают его лишь слепо верующие в Российское чудо и русскую святость!
Радуйтесь,что хоть Беларусь голодомор слабо затронул!

0

18

Это верно, это точно. Так держать.

0

19

Да, но мы солидарны с Украиной, потерявшей 14 миллионов....

0

20

Степан Андрійович Бандера. Народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів Калуського повіту. Видатний політичний діяч, ідеолог українського національного руху ХХ ст, голова проводу ОУН. Вбитий 15 жовтня 1959 року агентом КДБ у Мюнхені.

--------------------------------------------------------------------------------

Якось, проходячи повз кричуще червоний мітинг диваків-комуністів, я випадково ледь не зіштовхнувся із похилого віку пані, яка дуже голосно та пискляво скандувала: «Позор Степану Бандере!». Зазвичай я не вступаю у полеміку з подібною публікою, але того разу чомусь не втерпів:

- А ви, взагалі, знаєте, хто такий Степан Бандера?

- Как кто? – дещо збентежилась стара комуністка, - Бандера – бандеровец!

Тепер вже бентежитись настала моя черга.

- Бандера – бандерівець? – перепитав я.

- Ну, а кто же? Конечно, - вже досить нервово буркнула пані-товаришка.

- А ваш Лєнін – лєнінєц? – зіронізував я.

В цей момент на обличчі комуністки, нарешті, почав відображатися процес деякого мислення, але що буде далі, я тоді чекати не став – несподівано вражений почутим, мені здалося набагато цікавішим поринути у роздуми щодо того, як ім’я, спочатку лише однієї конкретної людини (Степан Бандера), згодом стало назвою цілого національно-визвольного руху (бандерівщина), та повернулося до свого власника, уже як головна та визначальна його характеристика (бандерівець). «Бандера – бандерівець!» - самому Степану Андрійовичу Бандері, я переконаний, було б приємно це почути.

0


Вы здесь » спор до последней капли крови » главный портал » Голодомор на Украине